Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Sport

Stiil ja mugavus sportlikeks päevadeks! Jeroneni Sport valik pakub kvaliteetseid meeste spordirõivaid jõusaali, jooksmiseks või lõõgastumiseks. Hästi istuvad, hingavad ja isegi nägusad spordiriided garanteerivad tõhusa treeningu ning tunnevad end selga hästi ka liikudes.
Stiil ja mugavus sportlikeks päevadeks! Jeroneni Sport valik pakub kvaliteetseid meeste spordirõivaid jõusaali, jooksmiseks või lõõgastumiseks. Hästi istuvad, hingavad ja isegi nägusad spordiriided garanteerivad tõhusa treeningu ning tunnevad end selga hästi ka liikudes.
Piirake tulemusi
 • Värv
  • Suurus
   • Tootja
    • Hind
     • Lõikamine
       68 toode

      Meeste Sport

      Kas teete regulaarselt trenni või meeldib teile lihtsalt sportlik välimus? Jerone'i meeste spordivaliku tooted mitte ainult ei tunne end seljas hästi, vaid näevad ka head välja! Sport kollektsioonist leiad treeningriided, mis on painduvad, hingavad, istuvad ja eelkõige superstiilsed! Need riided ei varja sinu raskelt teenitud keha, vastupidi, rõhutavad seda! Sport kollektsiooni tooted on valmistatud spetsiaalselt jõusaalitreeninguid silmas pidades. Kvaliteetsed jõusaaliriided garanteerivad, et saate oma treeningust maksimumi ja tunnete end neid kandes mugavalt. Kõigil meil müüdavatel meeste trenniriietel on tagastusõigus, seega ei pea muretsema riiete sobivuse pärast.

      Mitmekülgsed ja stiilsed treeningriided aktiivseks igapäevaeluks

      Head treeningriided parandavad su sooritusvõimet ja rõhutavad mehelikku keha. Oluline on, et trenniriided tunneksid end hästi ja istuksid, sest liiga kitsad riided võivad takistada liikumist ja liiga lahtised riided jäävad tüütult teele rippuma. Meie valikust leiate sportlikke t-särke, varrukateta, pikkade varrukatega, kapuutsi, trikoo ja lühikesi pükse igaks treeninguks. Küll aga pole hea unustada, et spordiriided sobivad ka muuks vaba aja veetmiseks, nii et võid neid kombineerida ka vabama argiriietega ning sportlik välja näha ka linnas ringi liikudes. Meie valikus on tooteid tippkvaliteediga kaubamärkidelt nagu Ryderwear, ICANIWILL ja Björn Borg. Tutvu kollektsiooniga ja saa oma treeningutele lisahoogu!

      Soovitame õues treenimiseks

      Jooksma või välitrenni minnes soovitame hea hingavusega treeningsärki. Kui trennisärk saab higistades märjaks, siis jahedama ilmaga hakkab kergesti külm. Suvel sobib kõige paremini T-särk või varrukateta. Meil on palju jakke, mis kaitsevad niiskuse eest ja on hea valik vihmasema ilma jaoks. Isegi hullem ilm ei peata teie sportlikku hetke! Björn Borgi kaubamärgilt on meil välitreeninguteks väga head lühikesed püksid, mis sobivad kõige paremini näiteks suvel jooksmiseks, kuna annavad hästi niiskust edasi. Meil on Ryderwearist õues treenimiseks hingavad kapuutsid, mis sobivad väga hästi jahedama ilmaga õues treenimiseks ja annavad hästi niiskust edasi. Oluline on, et jahedama ilmaga kanduks niiskus treeningsärgilt hästi üle, sest nii välditakse higistamise järel tekkivat külma.

      Sisetreeninguteks ja jõusaaliks

      Jõusaali soovitame sportlikku pikkade varrukatega särki või T-särki. Kergemini higistavad inimesed võivad kanda ka lühikesi pükse. Kui aga külmetad kergemini, soovitame pikki hingavaid pükse. Koduseks treeninguks on mõnus midagi mugavat selga panna, samuti saab kraedes ja vabaaja T-särgis trenni teha. ICANIWILL on lähiaastatel muutunud väga populaarseks ja kindlasti on selle kasvu üheks põhjuseks toodete hea kvaliteet ja vastupidavus. Meil on ICANIWILLilt palju erinevaid tooteid, näiteks T-särgid, mis sobivad suurepäraselt nii jõusaalitreeninguteks, sisetreeninguteks kui ka suvel välitreeninguteks. ICANIWILLIN T-särkidel on hea hingavus, mis kuivatab higi kiiremini. Meil on ka paar varrukateta ICANIWILLi, mis sobivad hästi sise- ja jõusaalitreeninguteks. BJÖRN BORGi must või tumeroheline treening-T-särk sobib suurepäraselt treeninguteks oma hea hingavuse tõttu. Varrukatel korralik logotikandid. Valmistatud taaskasutatud polüestrist. Meie BJÖRN BORG komplekti kuuluvad ka väga hea istuvuse, niiskust imava tehnoloogia ja pehmete õmblustega mustad ja tumesinised bokserid, seega sobivad väga hästi nii sisetreeninguteks kui ka jõusaali.