Korraldada
121 toode
Filtreeri järgi (0)
Jõulude või muude eriliste sündmuste lähenedes võib meestele sobivate kingiideede otsimine tunduda keeruline. Miks mitte aga valida kingituseks uued riided või aksessuaarid, mis toovad igapäevaellu rõõmu ja praktilisust?

Mida mehele kingituseks osta? Valiku hõlbustamiseks panime kokku mõned soovitused:

- Stiilne talvemantel: Meie valikust leiate omanäolisi talvemantleid, mida traditsioonilistest telliskivipoodidest ei leia. Kui te pole suuruses kindel, võite õige suuruse leidmisel abi küsida meie klienditeenindusest. Samuti pakume kõikidele tellimustele 30-päevast tagastus- ja vahetusõigust.
- Aksessuaarid nagu sall või nokamüts: Aksessuaarid on lihtne valik meestele kingituseks, sest neil on alati õige suurus! Head kingiideed on näiteks talveks nokamütsid ja kaelarätid, suveks mütsid või stiilsed nahkkindad. Meie poest leiad ka meestele mõeldud vööd ja kosmeetikakotid, mis on tõeliselt hea kingiidee. Need on ka need, mida mehed harva märkavad end värskendada!
- Praktilised ja kvaliteetsed teksad: teksad on üks meeste lemmikrõivaid, seega on nende kingituseks ostmine suurepärane idee. Vana teksasuuruse saad hõlpsasti otsida mehe vanade teksade seast, et uutel oleks suurus õige. Jerone’ist leiad meestele kingituseks palju omanäolisi ja isikupäraseid teksapükse, mida teistest poodidest ei leia. Kui kingisaajale meeldib tänavarõivaste stiil, siis meie valikust leiad talle kindlasti meeldiva kingituse.
- Sokid ja aluspesu: aluspesu ja sokid on meestele populaarsed kingitused. Suurust on lihtne valida ja mõlemad on igapäevaselt kantavad esemed, mis leiavad kindlasti kasutust. Jerone'ist leiate multipakendites sokke ja boksereid, mida on lihtne pakkida.
- Ehted: Jeronest leiate kingituseks eristavaid ja trendikaid ehteid meestele. Mehed ei pea tingimata oma riietust ehetega viimistlema, kuid neil on riietuse viimistlemisel suur roll. Käevõrusid, kaelakeesid ja sõrmuseid on lihtne kingituseks osta, kuna suurust on lihtne valida.
-Päikeseprillid: ostke sel aastal oma mehele uued päikeseprillid! Päikeseprillid on hea kingiidee mehele, kellel on kõik juba olemas. Päikeseprillid on alati vajalikud ja erinevate stiilide loomiseks ei saa kunagi olla liiga palju erinevaid võimalusi. Jerone päikeseprillide valik on omanäoline ja trendikas ning teistest poodidest selliseid ei leia.
Kui hakkad mehele kingiideele mõtlema, siis käi läbi sarnased esemed või asjad, mis võivad vajada värskendamist, kuid kingisaaja ei pruugi seda ise märgata. Nende hulka kuuluvad tavaliselt nt. kingad, kosmeetikakotid, ehted, bokserid ja sokid.