Ettevõte


Jerone on 100% Soome meeste rõivaste veebipood, mis on asutatud 2010. aastal. Meie missiooniks on pakkuda võimalikult laia valikut trendikaid rõivaid, jalanõusid ja aksessuaare meestele. Alustuseks müüsime vaid kümmekond erinevat riietusstiili, kuid nõudluse kasvades oleme suutnud oma valikut veelgi laiendada! Meie eesmärk on pidevalt uuendada oma valikut, et pidada sammu moega, tuues moealale tänavariiete vaimu koos klassikalisema stiiliga. Oleme alati huvitatud uutest brändidest ja kaubamärkidest, nii et kui sa midagi meie valikust igatsed, anna meile tagasisidet! Me oleme ka enamiku meie poolt müüdavate kaubamärkide importija, seega on meil palju tooteid, mida te tavalistest tänavapoodidest ei leia.

Jerone'i asutasid kaks noort ettevõtjat. Kuni 2010. aastani oli Soomes väga raske leida stiilset ja omanäolist meesteriietust. Kauplused, mis nimetasid end trendirõivaste kauplusteks, müüsid vaid üksikuid meeste tooteid - ja seda isegi kõrgema hinnaga ja poe tagumises nurgas. Tundus, et mehi kui kliendirühma oli rõivakaubanduses alahinnatud. Jerone'i teenindusele ja rõivastele oli selge nišš. Olles nüüdseks juba üle kümne aasta selles valdkonnas tegutsenud, usume ka, et teame, mida klient vajab oma veebiostukogemusest, et olla rahul. Seetõttu on kiire tarne, kiire klienditeenindus ja tõhus tagastamisprotsess meie jaoks väga olulised ka siinpool letti.

Meie jaoks on e-poes oluline turvalisus, usaldusväärsus ja kasutusmugavus. Turvalisuse tagab muu hulgas väga turvaline SSL-ühendus. Paytrail ja Viva Wallet seevastu tagavad turvalise ja vaevata maksmise internetipanga, kaartide, Google Pay, Mobilepay ja Apple Pay kaudu. Meie tarneaeg on vaid 24 tundi tänu meie kodumaisele laole. Lisaks pakume kõigile meie e-poes tehtud tellimustele 30-päevast tagastusõigust


Meeskond

Kauplus / Ladu


Meie pealevõtmispood Tamperes on avatud tööpäeviti kell 11:00-16:00: Sulapuronkatu 1, 33700 Tampere, Soome. Meie butiigis saate enne ostuotsuse tegemist proovida kõiki meie veebipoe tooteid. Tasuda saab kaardiga ja Walley arvega.

Kui soovite võtta ühendust meie klienditeenindusega, saatke meile e-kiri aadressil: customer-service (at) jerone.fi või helistage telefonil +358 40 828 0202.
Kontakt


Iida aitab teid hea meelega kõigis koostööküsimustes. Palun võtke temaga ühendust Instagramis.