Meeste varrukateta särgid on suve hitttoode, mida saab suve jooksul mitmel erineval moel kasutada. Varrukateta sobivad randa, terrassile, õues trenni ja koju. Talvel tuleks jõusaalitreeningutel kasutada varrukateta! Jerone'i meeste varrukateta särgid on ainulaadsed ja enamikku neist ei leia mujalt. Varrukateta valikus panustame omapärale, sportlikkusele ja headele lõigetele. Soovime, et varrukateta sobiks nii neile, kes on trenni teinud, aga ka teistele kehatüüpidele.

Varrukateta riietus: Varrukateta on valmistatud nii puhtast puuvillast kui ka puuvilla-elastaani segust. Elastaan annab kangale paindlikkuse ja muudab selle kergemini vastu nahka istumist, mis rõhutab keha rohkem. Kui soovite oma lihaseid korralikult näidata, peaksite valima elastaanist varrukateta topi. Kuumaga võib avaram varrukateta särk olla mugavam valik, sest õhk pääseb kergemini läbi.

Varrukateta lõige: varrukateta toppide puhul tasuks enne ostuotsuse tegemist läbi mõelda, kas sulle meeldib avatum või veidi katvam välimus. Meie kollektsioonist leiate alati varrukateta ja hästi lõigatud kaenlaalustega, mis tõstab keha rohkem esile. Tavalise lõikega varrukatel on kõrgem kaenlaalune ja kaelus, mis loomulikult katab suurema osa kehast.

Meeste varrukateta treeninguks: Varrukateta sobib suurepäraselt rasketeks treeninguteks, kus tuleb higistada. Jõusaalitreeninguks sobib väga hästi tihedama materjaliga varrukateta, et higi ei voolaks. Suvel õues joostes või trenni tehes võib tunduda mugavam kanda lahtist varrukat, sest tuul pääseb varrukast kergesti läbi, et sind jahutada. Brändil ICANIWILL on head varrukateta, mis on mõeldud treenitud kehale. Rydewearil on treenimiseks ka head varrukateta.

Prinditud ja ühevärvilised varrukateta: Meie valikus on nii trükitud kui ka ühevärvilised varrukateta, mis sobivad erinevatele stiilidele. Tavalist varrukateta särki on lihtne teiste rõivastega kombineerida, kuid prinditud varrukateta särk loob rohkem efektsust ja omanäolist stiili. Ehk mahub garderoob nii erinevateks päevadeks kui olukordadeks? Kõige kuumemad varrukateta sisaldavad fooliumtrükki, kivisid ja kõrgendatud trükki, mida kindlasti märgatakse.

Pakume kõikidele tellimustele 30-päevast tagastus- ja vahetusõigust, kui tellitud varrukateta särk ei ole õiges suuruses või ei vasta muul viisil ootustele. Aitame meeleldi ka klienditeenindajat toodete valikul ning saame aidata ka suuruse valikul ning vastavalt vajadusele tooteid mõõta!