Meie trendikast valikust leiad igasse aastaaega sobivad meeste jakid! Kas otsite ainulaadset ja suurejoonelist jopet ööeluks või sportlikku jopet jalutuskäiguks ja igapäevaseks kasutamiseks? Soome laiuskraadidel on jope kasulik igal aastaajal. Jope on kauakestev ja esindab selle kandjat silmanähtavalt, seega tasub sellesse investeerida. Lisaks lihtsale välimusele peaksid jope tehnilised omadused olema kasutuseesmärgile sobivad, seega tasub hoolikalt tutvuda tootekirjeldustega.

Meeste jakid – ärge unustage arvestada soojusisolatsiooniga

Igaüks meist teab, kui ebamugav tunne on, kui jope on liiga soe või külm. Sel põhjusel oleme kirjeldanud selle temperatuuriskaalat enamikes jopedes. Skaala määratletakse väärtustena vahemikus 1-5. Mida madalam väärtus, seda nõrgem on soojusisolatsioon. Lähtekohaks võib lugeda, et suviseks kasutamiseks sobivad kõige paremini jakid, mille soojusklass on 1-2. Suviseks kasutamiseks ostetakse tavaliselt piloodijope , teksajakk või mõni muu kerge jope . Sügiseks ja kevadeks mõeldud meeste jakid on tavaliselt soojusisolatsioonilt võrreldavad ja väärtusega vahemikus 3-4. Erandiks on vetthülgavus. Kuna sügis on vihmasem, siis on mõistlik sellega jopet valides arvestada. Kerge parka või mägine nahktagi sobib kõige paremini jaheda ja vihmase ilmaga. Kuiva, kuid jaheda ilma jaoks sobib hästi villane jope. Talve poole soovitame kanda soojapidavusega jopesid vahemikus 4-5. Talviseks kasutamiseks sobib kõige paremini soe parka või traditsiooniline talvejope , näiteks sulejope.

Valige jope, mis sobib teiste riietega

Teksajoped on viimastel aastatel märkimisväärselt populaarsust kogunud ja igal mehel peaks olema vähemalt üks kapis. Eriti teksajakki kandes, nagu kõikidele välisjakkidele, tuleks neile hoolikalt valida õige alaosa. Pole midagi elegantsemat kui sama tooni teksajakk ja teksad kombineerituna silmatorkavate pruunide saabastega. Värvide kombineerimisel märkavad tähelepanelikumad kontrastsete värvide kasutamist. Helesinise vastandvärv on tumepruun ning sel põhjusel näevad pruunid kingad teksavärvi särgi ja teksadega välja sama hästi kui moeajakirja kaanel. Hea on leida erinevat värvi ja lõikega jakke. Hea, kui kapis on jope, mis sobib hästi erinevate pükste ja teiste riietega. Stiilinõuna soovitame liibuvat pintsakut kanda ainult kitsaste teksadega, samas kui avaram meeste jope sobib hästi kõigi pükstega. Meie laiast valikust leiab ka meeste bleisereid pidudeks ja sportlikumaid jakke sportimiseks. Pidage meeles, et tänu 30-päevasele tagastuspoliitikale on meilt ostmine muretu.

Jakk esindab teie isikupära

Riietus räägib sageli kandjast. Mantel on võib-olla teie riietuse kõige olulisem ja nähtavam osa, seega on tõesti nutikas sellesse investeerida. Jope on sageli suure pinge all, mitte ainult vee ja päikese UV-kiirguse tõttu, vaid ka seetõttu, et see on kõige välimine rõivakiht, joped on tundlikud mustuse ja kriimustuste suhtes. Eriti kohtingule ja meelelahutusele minnes on hea veenduda, et kannad uhiuut meestejopet, kui soovid endast vastutustundlikku ja hoolikat üldmuljet luua. Lisaks jope üldisele seisukorrale on märkimisväärne ka selle mudel ja stiilisuund. Kohtingule saabudes targalt ja mustas ussinahast jopes loote endast hoopis teistsuguse kuvandi, kui seljas helehall villane jope ja kaelusega särk. Riietudes võid võluda nagu David Beckham piloodijopes või musta sametist nahktagis, mis sobib James Bondi meheliku stiiliga. Olenemata sellest, kes on teie inspiratsiooniallikas, kandes enesekindlalt oma stiili jopet, pöörate kindlasti pead tänaval.

Vali jope, mis toob sinus esile parima

Jope valikul tuleks arvestada ka keha ehitusega. Kummutil, kes on aastate jooksul palju jõusaalis veetnud ja tervislikult toitunud, võib olla keeruline leida jopet, mis istub, kuid ei pigista õlgu. Piloodijope on sel juhul õige valik, sest tavaliselt on see õlgadel ja varrukatel laiem. Roti valimisel tuleks arvestada ka oma pikkusega. Paljud kunstnahast jakid on lühikeseks lõigatud, nii et kui olete erakordselt pikk, võib jope vöökohalt liiga lühike olla. Mõnikord, kui oled alla keskmise pikkuse, näeb lühema lõikega meeste jope sulle tavaliselt paremini välja. Kõikidel meie jopedel on tagastusõigus, seega saad tellitud jope enne ostuotsuse tegemist muretult koju vaadata. Siiski soovitame teil hoolikalt lugeda meie tootekirjeldust ja suuruse soovitusi. Tootekirjeldusest on näha, mis suuruses jope modell seljas on, millised on mudeli mõõdud, milline on roti istuvus ja meie suurusesoovitus.