Korraldada
12 toode
Filtreeri järgi (0)

Jerone'ist leiad meeste jalatsid erinevateks kasutusviisideks: sport, vaba aeg ja rand. Kingad on riietuse viimistluseks, seega peaksid need olema alati puhtad, korralikud ja terved. Kingad on esimene asi, mida paljud inimesed vaatavad! Jerone'i meeste kingavalik on hoolikalt valitud nii, et see sobiks võimalikult paljude erinevate riietuskombinatsioonidega. Panustame trendikasse meeste kingavalikusse, mida näete Instagramis erinevate mõjutajate juures. Praegu on trendiks sportlikumad sportlikud jalanõud, mis on värvipungiga. Sportlikumad vabaajajalatsid on jalas mugavad ja neis saab pikemaid vahemaid käia. Meeste vabaajajalatsid kombineerituna vabaaja teksade ja t-särgiga on vabaajaansambel, mida võid kanda nii kohtingul, õhtusel väljasõidul kui ka linnas. Kui otsid trendikat välimust ja head istuvust, vaata meie meeste tennisejalatsite valikut! Tennisejalats on ikooniline jalanõu, mille paljud inimesed valivad. Need sobivad ideaalselt jalutamiseks, olgu siis tegemist välisreisiga või vabal ajal rahulikul jalutuskäigul. Kuid jõusaali ja treeningu jaoks soovitame valida spordijalatsid jõusaali ja treeningu jaoks, näiteks Ryderwear'ilt. Need on mõeldud spetsiaalselt jõutõstmiseks.

Meeste Chelsea saapad.
Meeste jalanõudemood on aastaid püsinud muutumatuna ja Chelsea saapad ei erine sellest. Chelsea saapad sobivad suurepäraselt teksadega ja kõige trendikamad võivad saapaid veidi kõrgemale keerata. Chelsea saapad on sageli valmistatud ehtsast nahast, nii et need peavad vastu! Neil kingadel on sageli ka elastne osa, mistõttu on neid lihtne jalga tõmmata. Chelsea saapad on meie valikus nii mustad kui ka pruunid. Need sobivad hästi ka Soome ilmastikuoludega - märjad ja tuulised. Linnas piisab tavaliselt madalama kontsaga kingast, kuid neile, kes naudivad lund ja tänavaid õues, valige üks meie pikema säärega saabastest. Timberland-stiilis jalanõud on hea valik. Nendel kingadel on tavaliselt nubukpind, mida tuleks enne esimest kasutamist kaitsta õigete materjalidega, et kingad püsiksid kauem ilusad. Veluurnahast kingad ei pea vastu veele, kui neid ei ole hästi kaitstud udususe eest. Materjal kriimustab ka vähem ja suuremat mustust saab hõlpsasti maha harjata.

Meeste vaba aja tossud.
Need on jalas mugavad ja näevad trendikad välja. Tavaliselt on neil ka veidi pikem sääreosa ja kummist tald, mis annab paindlikkust igal sammul. Kummist tald on ka vastupidav ja kerge, nii et jalanõu ei tundu jalas raske. Meeste jalanõude kapis on hea, kui sul on erinevate olukordade ja ilmastikuolude jaoks erinevaid jalatseid.

Meeste jalanõud sügiseks ja talveks.
Meie meeste kingavalikusse kuuluvad sügiseks ja talveks õmmeldud kingad sügiseks ja talveks, mille värvitoonid sobivad kandmiseks aastaringselt. Kombineeri näiteks pruunid kingad pruuni villase mantliga, et saada stiilne outfit. Sõltuvalt oma stiilist on lihtne lisada oma riietusele sportlikku või trendikat tooni. Jack & Jones'i meeste kingad on enamiku inimeste lemmikud, sest nende disainis on silmas peetud nii ajatust kui ka kommertslikkust. Meeste kingad ei tohiks maksta liiga palju ja me tahame pakkuda parimat hinda, mida igaüks saab endale lubada endale meeldivate kingade eest. Siiski ei tähenda odavad meeste kingad madalamat kvaliteeti. Proovi trendikat kombinatsiooni meeste tennisesokkidest erinevate kingadega! Veidi kõrge kontsaga saapaga näeb üks meie statement-sokkidest suurepäraselt välja.

Meeste kingad suveks ja rannale
. Lisaks varvassandaalidele on meie valikus ka meeste stilettod, mis sobivad suurepäraselt suveks. Need on sammu võrra stiilsemad kui varvassandaalid, kuid siiski juhuslik ja lihtne valik suveks. Nende jalanõude istuvust on lihtne kohandada, et need sobiksid igaühele. Pidulikumate riiete, näiteks sirgete pükstega, jaoks on nahast madala kontsaga kingad ideaalsed. Kui soovite oma riietust trendikaks muuta, sobitage kingade värvus oma aksessuaaridega. Samuti on hea mõte olla mõistlik värvide kombineerimisel, näiteks sobivad pruunid kingad suurepäraselt sinise kunstkarusnahaga! Pane riietus kokku sama värvi vöö ja kingadega. Nii seob riietus kenasti kokku. Kui tegemist on ametlikuma üritusega, vali sama värvi kikilips. Tutvu ka meie valikuga meeste kraega särkide valikuga pidudele!

Meeste värvilised kingad
. Punased kingad lisavad riietusele mõnusat särmi, kui neid kombineerida näiteks mustade teksade ja musta topsiga. Mustad ja valged kingad on kindel valik, sest need sobivad enamiku riietega. Kui tahad kingadega veidi hulluks minna, vali kollased kingad. Sellisel juhul soovitame ülejäänud riietuse värvi osas lihtsana hoida, et kingad saaksid tähelepanu, mida nad väärivad.

Sulle sobiva suurusega ja stiilis kingad: Meeste kingamood ei muutu nii kiiresti kui muu mood. Siiski tasub läbi mõelda oma stiil ja see, mida sa kingadelt soovid, et vältida halba ostu. Sirvi meie teksapükste valikut, et näha, kuidas iga kinga erinevate teksapükstega välja näeb. See teeb ostu sooritamise lihtsamaks, kui näed jalatseid praktikas. Jalatsite ostmine võib tunduda ebamugav ilma neid proovimata, seega pakume 30 päeva aega meeste jalatsite proovimiseks mugavalt kodus, ilma ostukohustuseta! Tagastamine ja ümbervahetamine on lihtne. Soovitame kontrollida iga jalatsi suurussoovitust, et hõlbustada meie veebipoes ostlemist. Enamik meie kingadest on väga lähedal tavalisele suurusele, nii et saate valida suuruse, mida tavaliselt kannate. Talvejalatsite puhul arvestage palun võimalike villaste sokkide või muude paksemate sokkide vajadusega.