Korraldada
61 toode
Filtreeri järgi (0)

Meeste ehted kodumaisest veebipoest kiire tarne ja tagastusõigusega

Meie veebipoest leiad käevõrusid, kaelakeesid ja sõrmuseid meestele. Keskendume kvaliteedile, pakendile ja detailidele. Kõik meie ehtekollektsioonid on disainitud nii, et need sobiksid hästi meie laia rõivavalikuga.


Meeste ehted on viimastel aastatel muutunud väga populaarseks ja Jerone's veebipood vastab sellele nõudlusele, pakkudes hoolikalt piiratud valikut erinevaid meeste ehteid. Meie kõige populaarsemate toodete hulka kuuluvad mitmesugused nahast käevõrud ja roostevabast terasest kaelakeed meestele

Lai valik meeste käevõrusid

Meie veebipood pakub trendikaid meeste ehteid, sealhulgas nahast käevõrusid. Need sobivad ideaalselt rokist inspireeritud stiili jaoks ja lisavad teie riietusele mehelikku puudutust. Meie käevõrud on tavaliselt kas kuldsete, hõbedaste või mustade detailidega. Stiilid varieeruvad tagasihoidlikumast kuni julgemini. Mõned käevõrud on lihtsad ja teistel on rohkem detaile, näiteks punutud osad, laavakivid, dekoratiivsed teemandid või neetid. Kõige populaarsemad käevõrud, mida me oleme müünud, on olnud kuldsed rasked ketiga käevõrud, mis tõeliselt paistavad silma. Neid kaunistavad tavaliselt sädelevad dekoratiivsed teemandid, mis annavad neile just selle lisaelemendi, mida nad vajavad. Käevõrude läbimõõt on tavaliselt märgitud toote kirjelduses, kuid kui see puudub, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega!

Meeste kaelakeed, et täiendada oma stiili

Meie valikust leiate piiratud valiku kaelakeesid, mida saate hõlpsasti kombineerida meie poolt müüdavate riietega. Meie kaelakeed on tavaliselt valmistatud kas nahast või roostevabast terasest, kuid täpsemad üksikasjad leiate iga toote kirjeldusest. Soovime pakkuda meestele mehelikke, erilisi ja trendikaid kaelakeesid. Tavaliselt leiate meie veebipoest ka sobiva käevõru. Ehted on ka suurepärane kingiidee meestele, sest suurus on standardne ja meestel ei ole tavaliselt juba palju ehteid. Kaelakeede pikkuse oleme tootekirjelduses ära märkinud, kuid kui see puudub, küsige meie klienditeenindusest!

Meeste käevõrud nahast punutisega

Meie valikust leiad erinevaid meeste nahast punutud musti käevõrusid kuldsete, hõbedaste ja tumedate detailidega. Punutud käevõrud on läbi aegade olnud üks meie kõige populaarsemaid ehteid. Need käevõrud on klassikalised ja ei lähe kunagi moest välja. Punutud käevõrud on valmistatud kvaliteetsest nahast ja mõnele neist on lisatud erinevaid metallilisi detaile. Need on kena kingitus näiteks konfirmatsioonipäevaks või aastapäevaks abikaasale, abikaasale või isale.

Kvaliteetsed hõbedast ehted meestele

Meie valikust leiate eripäraseid ja trendikaid käevõrusid meestele, millel on hõbedast värvi detailid. Kui otsite kingituseks käevõru, mis sobib teie eelarvesse, leiate selle kindlasti Jerone'ist. Enamik meie hõbedast värvi käevõrusid on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis kestab õigesti hoituna kaua! Meie käevõrud ei sisalda kahjulikke koostisosi, nagu näiteks niklit.

Meeste kuldsed käevõrud ja meeste kuldsed kaelakeedud

Need on meie tootevalikus kaugelt kõige erilisem tootekategooria, millele me Jerone'is paneme suurt rõhku. Kuldsed käevõrud on väga nõutud, sest need sobivad hästi teiste meie poolt müüdavate riietega. Kuldsed käevõrud on tavaliselt valmistatud roostevabast terasest ja on suurepärane kingiidee mehele, kellele meeldib Jerone'i stiil! Serasari käevõrud ja kaelakeed tulevad kena karbis, nii et vaadake brändi, kui otsite kingitust mehele.

Kõikidel toodetel on 30-päevane vahetus- ja tagastusõigus

Kõigil meie poolt müüdavatel meeste ehetel on 30-päevane tagastusõigus, välja arvatud kõrvarõngastel, mis on hügieenitooted. Tahame tagada oma klientidele täieliku rahulolu oma ostudega, mistõttu pakume võimalust ehteid tagastada või ümber vahetada, kui need ei vasta teie ootustele või ei sobi teile. Enamik meie müüdavatest meeste ehetest on valmistatud roostevabast, tuhmumiskindlast ja niklivabast 316L standardterasest, mis on väga vastupidav ja kergesti hooldatav materjal. See muudab ehted vastupidavaks ja igapäevaseks kasutamiseks sobivaks. Tänu roostevaba terase omadustele on ehted väga vastupidavad niiskusele ja kulumisele, nii et võite neid muretult kanda nii igapäevaelus kui ka pidudel. Need on ideaalsed ka allergikutele, sest niklivaba teras ei ärrita tundlikku nahka. Sirvige meie valikut ja leidke kvaliteetseid, stiilseid meeste ehteid, mis vastavad teie vajadustele ja peegeldavad teie isiklikku stiili. Võite olla kindel, et meie ehteid valides saate oma riietusele vastupidava ja ajatu täienduse

Ehted tarnitakse kinkekarbis

Osa meie ehteid tarnitakse ehtekarbis, mis on alati märgitud iga toote kirjelduses. See ehtekarp mitte ainult ei lisa ehte väärtust ja kingituse väärtust, vaid kaitseb ehteid ka transpordi ja hoiustamise ajal. Meie jaoks on oluline pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti, mistõttu koosneb meie valik ainult hoolikalt valitud ja põhjalikult testitud meeste ehetest. Iga meie poolt müüdav ehe on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, mis peab vastu aja ja kulumise katsumusele. Me soovime, et te kannaksite meie ehteid aasta-aastalt uhkusega ja enesekindlalt, seega võite teha oma ostud meie juures kindlalt, teades, et saate kvaliteetseid ja vastupidavaid ehteid, mis vastavad teie ootustele ning pakuvad rõõmu ja rahulolu pikaks ajaks. Meie ehteid valides võite olla kindel, et teete investeeringu, mis säilitab oma väärtuse ja teie rahulolu aastaid