Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Pikad varrukad

Meie pikkade varrukatega särkidel on lai valik kampsuneid, puuvillaseid pikki varrukaid, heledamaid kampsuneid, ruudulisi särke ja dressipluuse. Suvel kombineeri lühikesi pükse pikkade varrukatega ja keera varrukad üles! Külmemal ajal soovitame meie valikust kombineerida näiteks musti või siniseid teksaseid!
Meie pikkade varrukatega särkidel on lai valik kampsuneid, puuvillaseid pikki varrukaid, heledamaid kampsuneid, ruudulisi särke ja dressipluuse. Suvel kombineeri lühikesi pükse pikkade varrukatega ja keera varrukad üles! Külmemal ajal soovitame meie valikust kombineerida näiteks musti või siniseid teksaseid!
Piirake tulemusi
 • Värv
  • Suurus
   • Tootja
    • Hind
     • Lõikamine
       103 toode

      Meeste Pikad varrukad

      Meie müüdavatest meeste pikkade varrukatega särkidest leiate väga erinevaid mudeleid. Mõned särgid sisaldavad trükimust ja mõnes loob elegantsi toote värv või lõige. Pikad varrukad on talvel praktiline valik mantli all, jahedamatel suvepäevadel asendavad aga heledat jopet stiilsed meeste pikad varrukad. Pikkade varrukatega särki on lihtne kombineerida stiilse bleiseri ja vaoshoitud meesteteksadega. Meie laiast valikust leiad endale meelepärased pikad varrukad hõlpsalt, kitsendades otsingutulemusi suuruse, värvi ja kaubamärgi järgi. Soovitame järgida suurussoovitusi ja materjali, sest elastaani sisaldavad pikad varrukad on pingul ja soovitame võtta numbri võrra suuremad. Kääri kuuma käes käised üles ja kombineeri meie valikust meeste chinodega! Pikad varrukad on garderoobi must-have toode, mida on lihtne iga päev selga visata!

      Võlu ajatu ja turvalise valikuga

      Otsid mitmeotstarbelist ja aastaringset lahendust, mis oleks silmale meeldiv ja mida on lihtne oma lemmikpükstega kombineerida? Jerone pakub sulle suurepärast valikut meeste pikkade varrukatega särke ja stiilseid riietumisnippe erinevatesse oludesse! Kui sa ikka ei leia oma kapist pingevaba ja soojendavat toppi või värsket trennisärki, siis tutvu meie valikuga ja kindlasti leiad selle!

      Juhuslikud ja mitmekülgsed särgid, mis sobivad teie stiiliga

      Meie laiast valikust leiad endale meelepärased pikad varrukad hõlpsalt, kitsendades otsingutulemusi suuruse, värvi ja kaubamärgi järgi. Ükskõik, kas teie ostunimekirjas on vaoshoitud mustvalge mudel või julgema prindiga mudel, leiate kindlasti oma stiilile sobiva variandi. Soovitame järgida suurussoovitusi ja materjali, sest elastaani sisaldavad pikad varrukad on pingul ja soovitame võtta numbri võrra suuremad. Kääri kuuma käes käised üles ja kombineeri meie valikust meeste chinodega või viska sügisõhtutel rott õlale ja kombineeri lahedate teksadega! Pikad varrukad on garderoobi must-have toode, mida on lihtne iga päev selga visata!

      Ka stiilses stiilis

      Meil on ka meeste pikkade varrukatega kilpkonna mudelid. Kaelus sobib hästi stiilsete pükstega, näiteks chino- või puuvillapükstega. Neid kombineerides saad pikkade varrukatega särgi, mis on õige valik toredamaks kohtumiseks, näiteks peoks või kohtinguks. Meie soovitus kilpkaelusega kombineerimiseks on valida heleda ülaosaga tumedamad püksid ja tumeda ülaosaga heledamad alumised püksid. Kui valik on liiga raske, siis õnneks leiad meilt mõlemad ja mõlemad variandid saad oma garderoobi koguda! Meeste pikkade varrukatega särgid on nüüd hõlpsasti teie käeulatuses. Samuti on meil valikus trendikaid teksaseid ja chinosid, millega saab hõlpsasti kombineerida nii vabaaja kui ka pidulikumaid pikkade varrukatega särke.