Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Kudumid

Soojus ja elegants samas pakendis. Meeste kampsun sobib nii töörõivastuseks kui ka kohtinguks. Kampsun soojendab sind sellisena, nagu ta on ja on ideaalne valik kihistamiseks. Õhukest kampsunit saab kanda jahedatel suveõhtutel, paksem kampsun kaitseb külmakraadide eest. Lisasoojust saad valides kõrge kraega kampsuni.
Soojus ja elegants samas pakendis. Meeste kampsun sobib nii töörõivastuseks kui ka kohtinguks. Kampsun soojendab sind sellisena, nagu ta on ja on ideaalne valik kihistamiseks. Õhukest kampsunit saab kanda jahedatel suveõhtutel, paksem kampsun kaitseb külmakraadide eest. Lisasoojust saad valides kõrge kraega kampsuni.
Piirake tulemusi
 • Värv
  • Suurus
   • Tootja
    • Hind
     • Lõikamine
       65 toode

      Meeste Kudumid

      Pehme ja soojendav kampsun kuulub iga mehe garderoobi. See on mitmekülgne rõivas, mida on lihtne kombineerida iga riietusega. Jerone valikust leiad stiilseid kampsuneid ja jakke, mis soojendavad sind nii pikkadel suveõhtutel kui ka talvel külmadel pakaselistel päevadel. Sügisel on meeste kampsunid suurepärane valik külmema ilma jaoks. Talvel hoiavad need soojas mantli all, kuid kevadel sobivad ülemantlite asemel hästi ka lukuga ja nööpidega kampsunid. Meie valikust leiad väga trendikaid meeste kampsuneid, lukuga kampsuneid ja õhemaid kampsuneid.

      Trendikas kampsun endale või kingituseks

      Mugav kampsun on seljas hea tunne ja reklaamitakse sobivat nii tööellu kui ka vabal ajal. Meie valikust leiate paljude erineva maitse ja stiiliga meeste kampsuneid. Korraliku kampsuniga jätad korraliku mulje ning see sobib suurepäraselt nii tööle kui ka tööpäevaks. Seevastu kampsun soojendab külma talvekülmaga ja pakub tõhusat kaitset talvekülma eest. Meeste kampsunid, mis sisaldavad ainult puuvilla või villa, on kõige soojemad ja sobivad suurepäraselt kõige külmema talveilma jaoks. Õhemad puuvillased kiuseguga kampsunid pole kuigi palju soojemad kui pikkade varrukatega ja on talvel hea valik isegi ööklubisse. Kombineeri õhuke kampsun meeste kraega särgiga ja saad trendika, veidi konservatiivsema komplektikombinatsiooni. Kui sa pole veel tolmustel sügis- ja kevadõhtutel jope asemel kampsunit kasutanud, siis soovitame seda kindlasti proovida! Tutvu meie valikuga, leia oma stiilile sobiv kampsun ja näed hea välja aastaringselt!

      Meeste kampsunite stiile on palju

      Väga paljud mehed kannavad kampsuneid olenemata vanusest ja stiilist ning pole ka ime, need on tõeliselt stiilsed ja praktilised mitmele maitsele. Kampsunist saad tõeliselt stiilse stiili, kombineerides seda näiteks chinode või puuvillaste pükstega. Stiilne stiil muudab sind koos kampsuniga nutikaks ja lahedaks ning sobib hästi täiskasvanute maitsega. Kui soovid kampsunilt pingevabamat ja nooruslikumat välimust, siis soovitame kampsunit kombineerida meie teksadega. Kui soovid oma igapäevasesse välimusse veelgi rohkem peenust, siis soovitame proovida kilpkonnaga kampsunit. See loob selle kandjale tõeliselt stiilse ja kena välimusega riietuse. Positiivne on see, et see on endiselt mõnus ja soe!

      Meeste kampsun on kindel valik

      Kuupäev läheneb ja sa ei tea, mida selga panna? Kampsunid päästavad päeva! Kampsun jätab mehest pingevaba ja sõbraliku mulje. Meeste kampsun on ideaalne valik näiteks sügisesel kohtingul kohvikus või õhtuhämaruses lõõgastavaks joogiks. Kampsuni valikut mõjutab ka rõiva mugavus. Seega vali kampsun, mida on mugav kanda ja mis ei sügele. Paljude meeste kampsunite mansetid ja allääred on varustatud elastsete kummikutega, mis tõstavad kampsuni kandmismugavust ja hoiavad kampsuni allääre paigal ka liikudes, mistõttu ei tee haiget ka siis, kui kohv satub linna peale. kõndima. Suuruse valik mõjutab ka kampsuni mugavust. Kampsunit saab alati kohapeale sobitama tulla ja meie toodetel on Suurusesoovitused, kas suurust saab kohandada väiksemaks või suuremaks. Hästi riietumine on hea esmamulje loomisel oluline ning üks lihtne riietumisnipp, mis toimib ka kudumite puhul, käib asja juurde! Ühenda kerge kampsun tumedamate pükstega, et luua oma kohtingurõivastesse kena kontrast. Sama kehtib ka vastupidi, kombineeri tume kampsun heledate meestepükstega ja oledki valmis oma kohtingut võluma!