Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Kaelusega särgid

Stiilsed meeste kraega särgid pidudeks, kontoritööks või kohtinguteks! Ajatud kraega särgid on sinu garderoobi nurgakivi, mida naudid aastaid, kui nende eest hästi hoolitsed. Enamik meie kraega särke sisaldab elastaani, mis annab kaelusega särgile hea istuvuse, parema kandmismugavuse ja keha rõhutava lõike.
Stiilsed meeste kraega särgid pidudeks, kontoritööks või kohtinguteks! Ajatud kraega särgid on sinu garderoobi nurgakivi, mida naudid aastaid, kui nende eest hästi hoolitsed. Enamik meie kraega särke sisaldab elastaani, mis annab kaelusega särgile hea istuvuse, parema kandmismugavuse ja keha rõhutava lõike.
Piirake tulemusi
 • Värv
  • Suurus
   • Tootja
    • Hind
     • Lõikamine
       46 toode

      Meeste Kaelusega särgid

      Kaelusega särk on klassikaline meesterõivas, mis päästab kiire tööpäeva hommiku. Ajatult stiilne kaelusega särk sobib igasse olukorda, nii argipäeva kui peole. Riietuse juhuslikkust või formaalsust saad määratleda krae värvi ja mustreid muutes ning erinevate pükste ja jakkidega proovides. Meie valikust leiad meeste kraega särke heledast tumedani ja mustvalgest trükiseni. Lihtne meeste kraega särk sobib kontoritööks, aga ka igapäevaeluks. Julgemad võivad end uhkeldada ka prinditud kraega särgiga, mis sobib väga hästi vabamateks sündmusteks ja eriti ööellu. Korralik kaelusega särk on lihtne valik olenemata aastaajast. Soojadeks suvepäevadeks võid valida ka lühikeste varrukatega kaelusega särgi.

      Funktsionaalse garderoobi põhisammas

      Valge kaelusega särk meestele on toode, mis peaks leiduma iga mehe garderoobist. Talve läbi kantud kraega särgid muutuvad tavaliselt tumedamaks, kuid meie arvates on alati värvi, isegi prindi kujul. Julgemad saavad valida mustriga või erilisemat värvi särgi, konservatiivsemad kummutid panevad selga aga ühevärvilise särgi või näiteks kaelusega särgi triibulise variandi. Stiilse riietuse saad kindlasti, kui kombineerid kaelusega särki chinode või tagasihoidlike teksadega või kannad seda meeste kampsuni või kardigani all. Kaelusega särgi valimisel on oluline istuvus ja mugavus. Täiuslik kaelusega särk istub hästi ning selles on lihtne ja mugav liikuda. Särgi krae suurus mõjutab istuvust. Hea reegel, mida siinkohal meeles pidada, on see, et kui särk on lõpuni kinni nööbitud, peaks krae ja kaela vahel olema kaks sõrme. See reegel kehtib ka siis, kui ülemised nupud on avatud. Kaelus ei tohiks olla tihedalt rinna ümber, kuid see ei tohiks olla ka liiga lõtv. Hästi istuv kraega särk tundub seljas hea ja näeb stiilne välja! Pidage meeles, et toote on alati võimalik tagastada või ümber vahetada, nii et te ei pea muretsema õige suuruse valiku pärast. Suuruse soovitusi on ikka hea lugeda.

      Kaelusega särgid toovad värskust paljudesse stiilidesse

      Kas olete suurte ja selgete võre fänn? Või vaoshoitumate toonide ja trükiste fänn? Meil on meeste kraega särke mitmele maitsele. Mustriteks saad valida ruudud, triibud või isegi camo print! Meie valikud muutuvad, kuid alati leiab lahedaid mustreid kraega särkidele! Hea lõikega kaelusega särk on kohustuslik ese pidulikel puhkudel ja sageli ka paljudes tööolukordades. Igal mehel peaks olema vähemalt üks klassikaline valge särk, mis erinevates mudelites ja erinevatest materjalidest sobib nii tööle kui ka suvaliseks õhtuseks väljasõiduks või näiteks pulma. Kaelusega särkide pindadel on säravad helendavad toonid, mida tugevdad tumedate pükstega veelgi. Selle riietusega pöörate kindlasti pead tänaval ja näiteks õhtustel pidudel. Kui elad vaoshoitumate toonide nimel, on klassikalised ja tagasihoidlikud toonid selle stiilseteks võimendajateks. Soojade toonide puudutus loob kena kontrasti ärimehe karismaatilisele kombinesoonile.

      Isegi külma ilma jaoks

      Ilma kaelusega särgiga jakita võib külm olla. Seega veendu, et sul oleks kaelusega särgi garderoobis funktsionaalne jope. See on lihtne, sest kaelusega särki on tõesti lihtne teiste riietega kombineerida ja näiteks kaelusega särk koos teksajakiga on meie isiklik lemmik. Kui te ei ole teksajakkide fänn, siis ärge muretsege! Meil on ka palju teisi jakke, mis panevad sind oma kraega särgi kõigutama. Nii et vaadake ka meie kollektsiooni kuuluvaid jakke.