Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Aluspesu

Riietumine algab aluspesust ja hästi istuvad bokserid tagavad mugava enesetunde terveks päevaks. Jerone pakub kvaliteetset meeste aluspesu erinevates värvides. Lisavürtsi saad triipude ja mustritega, mis iganes sinu stiiliga sobib!
Riietumine algab aluspesust ja hästi istuvad bokserid tagavad mugava enesetunde terveks päevaks. Jerone pakub kvaliteetset meeste aluspesu erinevates värvides. Lisavürtsi saad triipude ja mustritega, mis iganes sinu stiiliga sobib!
Piirake tulemusi
 • Värv
  • Suurus
   • Tootja
    • Hind
     • Lõikamine
       32 toode

      Meeste Aluspesu

      Optimist valib ööellu minnes isegi pesu hoolikalt! Aluspesu juures on eelkõige oluline mugavus, kuid kuna paljud naised pööravad neile tõelise asja puhul tähelepanu, siis ei tasu unustada ka välimust. Jerone'ist leiate muljetavaldavad bokserid mitme erineva prindi ja pikkusega. Meeste pesu ostes on hea tähelepanu pöörata ka materjalile, sest elastaan teeb bokserid ülimugavaks. Aluspesul ei ole tarbijakaitseseaduse järgi tagastusõigust, kuna tegemist on hügieenikaubaga. Kui te pole suuruses täiesti kindel, soovitame eelistada võtta suurust suurem, sest need on alati jalas mugavamad kui liiga väikesed. Isegi kui arvad, et aluspüksid teistele ei paista, on siiski tore teada, et isegi kui teksad lekivad veidi vaatevälja, säravad vaid korraliku välimusega bokserid. See on isegi üks osa mehe heast riietusest. Meil on ka trendikas meeste pikk aluspesu külmade talveilmade jaoks. Pika säärega kihid on Soome ilmastikutingimustes õuemehe talveriietuse hädavajalik osa.

      Jeronel on palju erinevat marki aluspesu. Populaarsemad on Björn Borgi ja Jack & Jonesi ning Only & Sonsi kolmest bokserist koosnevad komplektid. Jeronest leiab ka Mähöneni boksereid, mis on väga kvaliteetsed ja disainitud Soomes. A Dam pakub värvilisi ja mustrilisi boksereid. A Dami bokseritel on väga painduv ja pehme vöökoht. A Dam kasutab taaskasutatud materjale ja orgaanilist puuvilla.

      Mugavus on kõik

      Hea aluspesu valimisel on kaks põhiasja, millele ostmisel mõelda. Esimene ja kõige olulisem punkt heade bokserite ostmisel on mugavus. Mis oleks poksijad ilma täiusliku mugavuse ja sobivuseta. Liiga kitsaid boksereid ei tasu osta. Suvel tuleks osta hingavast materjalist ja talvel külmema ilmaga soojust hoidvad bokserid. Puhas 100% puuvill on pehme, hingav ja mugav, paar protsenti muud materjalid suurendavad painduvust ja istuvust. Elastaanist venitus annab istuvusele viimase lihvi, aluspesu on märkamatu ja riiete all sile. Kvaliteetsed materjalid peavad vastu arvukatele pesukordadele ilma kokkutõmbumise ja kulumiseta, puuvillasegu kuivab taaskasutamiseks kiiresti.

      Soe sportimiseks ja talveks

      BJÖRN BORGil on ideaalne poksikomplekt sportimiseks. Komplekti kuuluvad mustad ja tumesinised bokserid. Väga hea istuvus, niiskust imav tehnoloogia ja pehmed õmblused. Sportima minnes tuleks kindlasti valida niiskust ära viivad bokserid. Need muudavad sportimise lihtsamaks ja muudavad selle palju nauditavamaks. Talveks tuleks valida bokserid, mis hoiavad sooja.

      Ideaalne kingikotti

      Meestele on kingituste ostmine teadupärast keeruline ja see võib paljudele peavalu valmistada. Bokserite komplekt on ideaalne kingitus mehele, neid läheb sul alati vaja. Kui kingitus läheb partnerile, peaks ka pesu kingiostja silma rõõmustama. Mehele kingituseks pesu ostmine on seega mõistlik ja rõõmustav kingitus mõlemale poolele. Meie kodulehelt leiate palju erinevate värvide ja mustritega bokserite komplekte. Meeste aluspesust saad lihtsalt pakkida kena välimusega korraliku kingituse. Meie kolmest bokserist koosnev komplekt sisaldab erinevaid värve ja mustreid. Värvide hulka kuuluvad näiteks tumerohelised bokserid, mis on populaarsuse juurde tagasi jõudnud. Samuti on saadaval kõikvõimalike värvide ja mustritega üksikud bokserid.