Korraldada
78 toode
Filtreeri järgi (0)
Meeste lühikesed püksid on loomulikult hooajatoode, millele avaldame aprillist juulini uusi tooteid. Lühikesed püksid leiate mitme erineva pikkuse, lõike ja mustriga traditsioonilisematest teksapükstest sõjaväe mustriteni. Meie müüdavad meeste lühikesed püksid sobivad suurepäraselt randa, linna ja puhkuseks. Lühikesed püksid lisavad suvise vabaaja välimuse ja on suvekuumuses suurepärane alternatiiv teksadele. Kõige kindlam on kombineerida lühikesi pükse, T-särki ja sandaale, kuid trendika outfitikombinatsiooni saamiseks võid kombineerida ka lahedaid meeste lühikesi pükse kaelusega särgi ja bleisriga. Meie spordipükstega saad loomulikult jooksutossud jalga tõmmates saavutada tulise välimuse. Soovitame järgida mudelipõhist sobivust tootelehel olevast suurustabelist, kuid pea meeles, et Jerone.fi veebipoest tellides pakume alati 30-päevast tagastusõigust. Võite tulla ka kohapeale, et lühikesed püksid sobitada, et tagada teile parim suurus!

Suve pääste on head lühikesed püksid

Pole suvi ilma heade lühikeste püksteta! Meil on parimad meeste lühikesed püksid igaks vajaduseks, olenemata sellest, kas lähete välja, peole või isegi jõusaali. Kuumal suvepäeval on okei visata teksade asemel lühikesed püksid jalga, et hullemast kuumusest maha jahutada. Meeste lühikeste pükste stiile ja värve on palju. Meie meelest on tore, et ka mehed on omaks võtnud erksama värvipaleti ning isegi toretsevaid värve korralikult kombineerides saab lahedaid komplekte nii argipäevaks kui ka peoks. Kena kontrasti loomiseks soovitame kombineerida tavalist särki toretsevate värvide ja mustritega. See kehtib ka vastupidi ja lihtsate pehmetes toonides lühikeste pükstega soovitame oma riietusele hoogu anda erksavärvilise särgiga!

Teksad või spordipüksid

Meeste lühikesed püksid on lai mõiste, kuid need võib jagada kaheks. Vabaaja lühikesed püksid, nagu teksad või chino-püksid ja spordipüksid. Meie veebisaidilt leiate laia valiku mõlema kategooria kohta. Mõlemaid omadusi on hea oma garderoobis omada, sest need on hea suve põhisambad. Spordipüksid on trendikas ja praktiline valik jooksmiseks ja jõusaalis. Lühikesed püksid annavad säärtele vajaliku jahutuse, kui tundub, et õhk läheb liiga kuumaks. Sama nähtus juhtub ka väljaspool jooksuradasid ja jõusaali. Seetõttu on suurepärane valik soetada paar lühikesi pükse igapäevaeluks ja meelelahutuseks, kui te ei tegele spordiga! Selleks soovitame eelnevalt mainitud teksaseid ja chinosid, mis annavad sulle stiilse lõpptulemuse, kuhu iganes sa lähed. Korraliku, kuid samas pingevaba välimuse saad, kui kombineerid õhtul lõbutsema minnes lühikesi pükse lühikeste varrukatega kaelusega särgiga.

Kas teie lühikeste pükste muster oleks camo või Hawaii lehed?

Meeste lühikeste pükste lugu sai alguse 20. sajandi alguses, kui arvati, et lühikesed püksid ei hakka kunagi kasutama täiskasvanud meesterahvast, vaid jäävad lasterõivasteks. 1910ndatel hakkasid aga isegi täiskasvanute jalad lühemaks jääma ja inimesed armusid lühikestesse pükstesse ning nende kasutamine muutus väga moekaks 1930ndatel.Oleme sellega rahul, sest meile meeldivad meeste lühikesed püksid! Sellest ajast peale on meeste lühikeste pükste kasutamine ainult hoogu võtnud. Lühikeste pükste stiil on ainult aja jooksul välja kujunenud ja tänapäeval müüakse neid hooajal pea igas meestepoes. Suurenenud on meeste lühikeste pükste müük ja koos sellega ka nende disain ja mustrid. Lühikesi pükse võib leida peaaegu iga mustri ja värviga ning meie arvates sobivad need suurepäraselt meestele! Heitke pilk meie lehtedel olevatele toodetele ja valige oma lemmikud ning saate veeta suve laheda ja laheda väljanägemisega!