Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Makseviisid

Walley

Arvega tasumise võimalust pakume koostöös Walleyga. Kui valite makseviisiks arve ja Teile võimaldatakse arve esitamise võimalus, saate tellitud kaubad kätte enne nende eest tasumist.

Saad tasuda kogu arve summa korraga või kui teile antakse kontokrediidiga tasumise võimalus, jagage makse väiksemateks osadeks, tasudes tähtajaks vähemalt arvel näidatud miinimumsumma. Arve osamaksetena tasumine eeldab, et pärast arve saamist allkirjastate Walleyga krediidilepingu, logides sisse Minu lehtedesse aadressil my.walley.fi.

Kui valite arve või krediitkaardiga maksmise, siis saab tellimust esitada ainult oma alalisele aadressile rahvastikuregistris. Peate olema tellimuse tegemise ajal vähemalt 18-aastane ja Walley kontrollib teie krediidiandmeid tellimuse vormistamisel. Hilinenud maksetelt arvestatakse seadusest tulenevaid meeldetuletustasusid ja sissenõudmiskulusid ning viivist viivitatud perioodi eest.

Täielikud tingimused ja teave Walley arve ja arvelduskrediidi kohta leiate järgmistelt linkidelt:

Üldised arveldus-, kontokrediidi- ja järelmaksutingimused

Euroopa standardtingimuste tarbijakrediidi teave

Paytrail

Veebimakse tehakse Paytrail Oyj veebisaidi kaudu.

Maksemaksed Visa, Visa Electron või MasterCardiga

Kui soovite maksta Visa, Visa Electron või MasterCardiga, tegutseb Jerone ainult toodete ja teenuste turundajana ning tarnib tooted ka ostja. Pretensioonide eest vastutab Paytrail Oyj.

Paytrail Oyj tegutseb Visa, Visa Electron või MasterCard kaartidega tehtavate maksete puhul toote müüjana ning tehing luuakse kliendi ja Paytrail Oyj vahel. Müüja vastutab kõigi tehinguga seotud kohustuste eest. Paytrail Oyj on ka makse saaja.br>Telefon: 0207 181830

Netipangad
Paytrail Oy (2122839-7) koostöös Soome pankade ja krediidiasutustega juurutab internetipanga maksetega seotud makse- ja finantseerimisteenus. Paytrail Oyj ostab makse ja arveldab selle kaupmehele. Kasutaja seisukohast toimib teenus nagu traditsiooniline veebimakse.

VivaWallet

Viva Walleti üldised maksetingimused leiate siit: https://www.vivawallet.com/terms-and-conditions

Postiennakko

Lunastamata postimüügitellimuste tõttu kontrollime enne saatmist kogu olemasolevat teavet kliendi kohta. Korjamata tellimused põhjustavad Jeronele lisakulusid, mistõttu jätame endale õiguse kliendikonto sulgeda ja mitte enam müüa, kui on põhjust kahtlustada, et tegemist on sama kliendiga. Järelevõtmata järelmaksu tellimuse eest võtame kliendilt tasu 14,90 €.

Nouto

Kui valite postitamise asemel järeletoomise, võite tulla meie inkasso lattu tööpäeviti kl kella 11 ja 16 vahel. Soovitame enne lattu jõudmist oma kohalolekut kinnitada klienditeeninduse telefonil 0408280202 või LiveChat. Väljaspool lahtiolekuaegu oleme avatud kokkuleppel! Aitame meeleldi õige suuruse leidmisel kohapeal. Tooted tuleb järele tulla laost Sulapuronkatu 1 P 10, 33700, Tampere.