Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Nahkjakid

Kas soovite oma riietusele uut serva või vajab teie toretsev krediitjope värskendust? Jerone valikust leiate mitmeid trendikaid meeste nahktagi . Eretsev nahkhobune sobib kohtingule minekuks, kontserdile või tõhusa hobuse selga hüppamiseks.
Kas soovite oma riietusele uut serva või vajab teie toretsev krediitjope värskendust? Jerone valikust leiate mitmeid trendikaid meeste nahktagi . Eretsev nahkhobune sobib kohtingule minekuks, kontserdile või tõhusa hobuse selga hüppamiseks.
Piirake tulemusi
 • Värv
  • Suurus
   • Tootja
    • Hind
     • Lõikamine
       24 toode

      Meeste Nahkjakid

      Nahkjakk kuulub tõelise klassika hulka. Meeste nahkjakid olid eriti populaarsed 50ndatel ja 60ndatel, kuid nende populaarsus on viimastel aastatel taas hüppeliselt tõusnud, eriti noorte seas. Algselt kasutasid meeste nahktagi oma paljude heade omaduste ja vastupidava materjali tõttu näiteks mootorratturid, sõjaväelendurid, politseinikud ja ka paljud muusikasubkultuuride artistid. See ei ole enam ainult rokkarite ja punkarite tunnusrõivas, vaid oma mitmekülgsuse tõttu sobib see kombineerimiseks paljude erinevate stiilidega. Nahkjakk on alati stiilne valik ja kannab endas veidi mässumeelsust ja jõulist suhtumist. Tüdrukud on teadaolevalt nõrgad halbade poiste vastu, nii et meheliku nahkhobuse kandmine avaldab kindlasti muljet ka daamidele.

      KVALITEETNE JA PIKAAJAS VALIK SINU RIDDEROOBI

      Nahkjakk on populaarne rõivas mitte ainult oma laheda välimuse, vaid ka materjali tugevuse ja pikaealisuse tõttu. Jeronest leiate stiilseid meeste nahktagi, mis on valmistatud 100% ehtsast nahast. Ehtne nahk on alati väärtuslikum kui kunstnahk, kuid see on mõistlik investeering, sest kvaliteetne nahktagi läheb heal juhul ajaga ainult paremaks ning õigel hooldamisel püsib kasutuskõlblik kuni aastakümneid. Meie valikus on suurejoonelised lambanahast jakid. Lambanaha kvaliteedi tagab selle pehmus, hingavus ja painduvus. Kui soovite oma nahktagi eluiga maksimeerida, on oluline pöörata tähelepanu selle õigele hoidmisele ja hooldamisele. Nahkjakki tuleb hoida toatemperatuuril, puhtas ja ventileeritavas kohas. Näiteks keldrid ja pööningud ei ole head panipaigad, kuna seal võib õhuniiskus ja toatemperatuur kõikuda, mistõttu nahktagi saab üksteise järel märjaks ja kuivaks, mis omakorda muudab naha rabedaks. Samuti on hea nahktagi sageli tuulutada, kuna ventilatsioon hoiab jope värske.

      Stiilse väljanägemise nimel ei pea aga oma rahakotti rohkemaga koormama. Jerone pakub ka mitmeid valikuid meeste kunstnahast jakkidele. Kuna naha hind on aastakümnetega tõusnud, saab nahktagi nüüd valmistada kvaliteetsete nahaimitatsioonidega. Kunstnahast jakid on populaarne valik, kui soovite oma stiili sagedamini värskendada või vajate iga erineva kasutuse ja tunde jaoks mitut valikut. Võib-olla soovite nädalavahetusel väljasõitudeks kanda mehelikku biker-stiilis jopet, kuid väljas olles sobib rohkem sõidujopet meenutav rattajope. Meilt leiate trendikaid ja liibuvaid meeste nahktagi igaks elujuhtumiks!

      NAHAST MANTELID IGALE MAITSELE

      Nahkjakk on mitmekülgne ülerõivas ja tänapäeval toodetakse seda paljudes erinevates mudelites ja värvides. Mitmekülgsus tagab, et moodne nahktagi on saadaval igaühe stiili ja maitse järgi. Kõige populaarsem ja lihtsaim värvivalik on endiselt must. Must nahktagi on klassikaline valik ning seda on lihtne kombineerida teiste riiete ja värvidega. Traditsioonilist musta nahktagi saab aga muuta erinevate lõigete ja stiilidega. Nahkjakid on aastakümnete jooksul saanud uue välimuse ja tänapäeval on meeste nahktagi saadaval mitme erineva lõikega. Kui aga soovid massist eristuda või soovid isikupärasemat stiili, on lisaks mustale saadaval ka teisi värve. Heledad ja pruunid toonid on meeste nahktagides üha enam levinud ning on stiilne valik, kui soovid pehmendada nahktagi loodud mässumeelset või rokkivat välimust. Kui sa tõesti tahad pead pöörama, proovi julget punast nahktagi ja ühenda see punaste kingadega! Isikupära saab lisada ka muutuvate detailidega, millega nahktagi saab veel aastakümnete taguseid mõjutusi. Needid, õmblused, dekoratiivsed tõmblukud, kaubamärk, varrukamärgid ja muud detailid on trendikas nahktagi tavalised elemendid.

      NAHKJOK ON MITMEKÜLGNE JA LIHTNE VALMISTADA

      Stiilne meeste nahktagi näeb lahe välja, kuid praktiline. Tänu oma mitmekülgsusele sobib see paljudesse erinevatesse olukordadesse. Meeste nahktagi võid kombineerida nii teksapükstega kui ka reietaskutega vabaaja pükse. Sinised või mustad teksad, maastikumustrilised või beežid püksid, kõik näeb hea välja koos laheda nahktagiga. Pange jalga saapad või tossud ja kroonige oma tänavausutavat stiili toretsevate päikeseprillidega.

      SOOJUS JA STIIL SAMAS PAKENDIS

      Nahkjakk sobib kasutamiseks mitmel erineval aastaajal. Jahedatel suveõhtutel on kerge soojaks üle õlgade visata, kuid soojendab kandjat ka sügisel ja kevadel. Nahkjoped võivad ise sisaldada sooja voodrit ja kapuutsi, mis tähendab, et toodet saab kasutada ka külmema ilmaga. Kui nahktagi on suvises riietuses tähtsal kohal ja lisavooder on suveilma jaoks liiga soe, võid tavalise nahktagi alla libistada õhukese kampsuni või kapuutsi, et külmaga lisasoojust tuua. Jeronest leiad alati uusimate trendide järgi meeste nahktagi nii külmaks sügisilmaks kui ka päikesepaisteliseks kevadeks! Tutvu meie valikuga ja soeta endale mehine nahkhobune juba täna!