Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Spordidressid

Sellest kategooriast leiate meeste dressid , lühikesed püksid, dressid ja dressipluusid. Trendikad tänavamoe rõivad, mille üla- ja alaosad sobivad. Pehmed dressipüksid, mida on mugav kanda ka kodus! Neid on lihtne komplektina kinkida partnerile, sõbrale või pereliikmele.
Sellest kategooriast leiate meeste dressid , lühikesed püksid, dressid ja dressipluusid. Trendikad tänavamoe rõivad, mille üla- ja alaosad sobivad. Pehmed dressipüksid, mida on mugav kanda ka kodus! Neid on lihtne komplektina kinkida partnerile, sõbrale või pereliikmele.
Piirake tulemusi
 • Värv
  • Suurus
   • Tootja
    • Hind
     • Lõikamine
      • Vöö kõrgus
        22 toode

       Meeste Spordidressid

       Ajad on muutunud ja dressid ei ole enam stiilne valik sportimiseks ega talusse. Vabaaja dressipluus sobib riietuseks trenni, sörkimiseks ja vabal ajal. Spordidressis võid hea välja näha ja samal ajal end mugavalt tunda. Need istuvad hästi ja sobivad mitmeks igapäevaseks kasutamiseks. Sportlik stiil on nüüdseks ja dressipüksid on tänavamoes tagasi tulnud. Spordidresside kandmiseks ei pea te jõusaali minema, neid võib kanda isegi linnas ringi jalutades. Eriti pehmed dressipluusid on ideaalne valik muretuma välimuse saavutamiseks.

       Mugavus ja elegants samas pakendis

       Meie kollektsioonist leiate viimistletud detailidega dressipükse ja nahka liibuvaid sporditrikoode. Igaüks leiab ka vabandusi, et mitte trenni teha, nii et mitte sobimatu spordiriietuse puudumine ärgu olgu üheks neist. Trendikas ja ühtlane dressipluus annab treeningule lisahoogu ning sobib ka riietuseks peale sportlikku sooritust. Ühendage tossud dressipükstega ja teil on ületamatu riietus. Spordiülikond on hea riietus näiteks poeskäiguks või kiireks asjaajamiseks ning riietuse peale ei pea enam mõtlema. Meil on ka kaheosalised lühikesed püksid, mis sobivad ideaalselt suveks. Näiteks kaubamärgil Only & Sons on hall lühikeste pükste komplekt ja Jeronel mustad lühikesed püksid, mille rinnal on trükitud ja lühikeste pükste külgedel tekst. Lühikesed püksid on vabaaja, kuid stiilne riietus suveks. Palava ilmaga ei armasta ma kanda kitsaid riideid, vaid eelistan avaramat materjali. Lühikeste pükste ülikond sobib ka näiteks jooksmiseks või kergeks treeninguks. Jooksutossud sobivad ideaalselt ka dressipluusi juurde. Näiteks valged kingad sobivad hästi halli dressikomplektiga. Kui soovid vaheldust, võid spordidressi all kanda T-särki või isegi pikkade varrukatega särki.

       Laisaks päevaks

       Me ei saa piisavalt rõhutada dresside mugavust! Näiteks mõnus dressipluus sobib suurepäraselt päevaks kodus lösutamiseks. Kui saad ootamatult treeningule hoogu juurde, võid lõdvamise asemel trenni lihtsalt läbida samas dressis.

       Reisimiseks vabaajarõivad

       Rongireisid, lennureisid ja pikad autoreisid, mida selga panna? Dressipluus sobib nendeks reisideks suurepäraselt. Spordidressid on paindlikud ja tunduvad seljas mugavad ning ei pigista midagi. Pikkadel reisidel saab vabalt magada vabaajariietes. Dressipluus on alati hea teedel kaasas olla. Stiilne värvikombinatsioon dressides on hall ülemine ja alumine osa. See tundub väga juhuslik ja näeb samal ajal stiilne välja. Jeronel on stiilne hall dressipluus, mille teisel varrukal on detailina dekoratiivne silt. Kolledži komplekti kuuluvad dressipluus ja dressipüksid.

       Mustrid toovad veidi rõõmu

       Väikesed detailid toovad riietesse põnevust. Üksikasjad võivad igava välimusega rõiva lihtsalt stiilsemaks muuta. Näiteks on meie ühes dressikomplektis must lukuga kapuuts ja mustad dressipüksid, millele on stiilse välimuse jaoks lisatud kollaseid detaile. Jerone'i dressides on hea kombinatsioon erinevatest värvidest ja lisatud detailidest. Jeronel on ka maastikumustriga dressipluusid, millel on dressipükstes kaks esitaskut. Dressipluus sobib suurepäraselt enne treeningut soojenduseks ja pärast soojendust on seda lihtne seljast võtta. Enamikul dressidel on lukuga taskud, kas kapuutsil või pükstel. Telefoni ja võtmeid on lihtne kaasas kanda, ilma et need maha kukuks. Paljudel dressidel on püstkrae, mis on jaheda ilmaga väga praktiline. Libe pinnamaterjal on tüüpiline dressirõivastele, mis sobib suurepäraselt enne treeningut soojenduseks või enne mänge kõrvalt. Kui dressipluus on libedast materjalist, tuleks võtta üks number suurem, kui tavaliselt kannate.