Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Spordidressid

Sellest kategooriast leiate meeste dressid , lühikesed püksid, dressid ja dressipluusid. Trendikad tänavamoe rõivad, mille üla- ja alaosad sobivad. Pehmed dressipüksid, mida on mugav kanda ka kodus! Neid on lihtne komplektina kinkida partnerile, sõbrale või pereliikmele.
Sellest kategooriast leiate meeste dressid , lühikesed püksid, dressid ja dressipluusid. Trendikad tänavamoe rõivad, mille üla- ja alaosad sobivad. Pehmed dressipüksid, mida on mugav kanda ka kodus! Neid on lihtne komplektina kinkida partnerile, sõbrale või pereliikmele.
Piirake tulemusi
 • Värv
  • Suurus
   • Tootja
    • Hind
     • Lõikamine
      • Vöö kõrgus
        22 toode

       Meeste Spordidressid

       Meeste dressid on ideaalne valik neile, kes soovivad ühendada mugavuse stiilse välimusega. Spordidressid muutuvad tänapäeval üha populaarsemaks ja on ideaalne valik neile, kes soovivad traditsioonilistest särkidest ja teksadest midagi erinevat. Spordidressid müüakse tavaliselt komplektidena, mis sisaldavad nii sama mustri või stiiliga üla- kui alaosa, nii et võid kindel olla, et sinu riietus on ühtlane ja stiilne Ajad on muutunud ja dressid ei ole enam stiilne valik sportimisel ega talus. . Vabaaja dressipluus sobib riietuseks trenni, sörkimiseks ja vabal ajal. Spordidressis võid hea välja näha ja samal ajal end mugavalt tunda. Need istuvad hästi ja sobivad mitmeks igapäevaseks kasutamiseks. Sportlik stiil on nüüdseks ja dressipüksid on tänavamoes tagasi tulnud. Spordidresside kandmiseks ei pea te jõusaali minema, neid võib kanda isegi linnas ringi jalutades. Eriti pehmed dressipluusid on ideaalne valik muretuma välimuse saavutamiseks.

       Mugavus ja elegants samas pakendis

       Trendikas ja ühtlane dressipluus annab treeningule lisahoogu ning sobib ka riietuseks peale sportlikku sooritust. Ühendage tossud dressipükstega ja teil on ületamatu riietus. Spordiülikond on hea riietus näiteks poeskäiguks või kiireks asjaajamiseks ning riietuse peale ei pea enam mõtlema.

       Meeste lühikesed püksid

       Meil on ka kaheosalised lühikesed püksid, mis sobivad ideaalselt suveks. Näiteks kaubamärgil Only & Sons on hall lühikeste pükste komplekt ja Jeronel mustad lühikesed püksid, mille rinnal on trükitud ja lühikeste pükste külgedel tekst. Lühikesed püksid on vabaaja, kuid stiilne riietus suveks. Palava ilmaga ei armasta ma kanda kitsaid riideid, vaid eelistan avaramat materjali. Lühikeste pükste ülikond sobib ka näiteks jooksmiseks või kergeks treeninguks. Jooksutossud sobivad ideaalselt ka dressipluusi juurde. Näiteks valged kingad sobivad hästi halli dressikomplektiga. Kui soovid vaheldust, võid spordidressi all kanda T-särki või isegi pikkade varrukatega särki.

       Laisaks päevaks

       Me ei saa piisavalt rõhutada dresside mugavust! Näiteks mõnus dressipluus sobib suurepäraselt päevaks kodus lösutamiseks. Kui saad ootamatult treeningule hoogu juurde, võid lõdvamise asemel trenni lihtsalt läbida samas dressis.

       Reisimiseks vabaajarõivad

       Rongireisid, lennureisid ja pikad autoreisid, mida selga panna? Dressipluus sobib nendeks reisideks suurepäraselt. Spordidressid on paindlikud ja tunduvad seljas mugavad ning ei pigista midagi. Pikkadel reisidel saab vabalt magada vabaajariietes. Dressipluus on alati hea teedel kaasas olla. Meeste dressid on ideaalne valik neile, kes soovivad reisidel ühendada mugavuse ja stiilse välimuse. Nende mugavus ja mitmekülgsus muudavad need väga sobivaks valikuks rongi-, auto- ja lennureisideks. Rongiga reisides pakuvad dressid mugavust ja liikumisvabadust ning need on hästi istuvad, seega sobivad hästi pikkadeks reisideks. Spordidressid on ka väga mitmekülgsed ja sobivad nii igapäevaelus kui ka vabal ajal, seega sobivad hästi ka väljasõitudeks. Spordidressid on suurepärane valik maanteesõitudeks, kuna need on hästi istuvad ning pakuvad sõidu ajal mugavust ja liikumisvabadust. Samuti võid dressipluusi kombineerida mõne mõnusa kampsuni või jopega, et reis oleks võimalikult mugav ja soe. Spordidressid on lennureisiks väga sobiv valik, kuna pakuvad mugavust ja liikumisvabadust. Need on hea istuvusega, seega sobivad hästi pikkadeks reisideks ja pakuvad võimalust reisi ajal mugavalt liikuda. Lisaks on dressirõivaid lihtne hooldada ja neid saab kergesti masinas pesta, seega on need ka reisil olles väga praktilised. Kombineeri dressipluus oma maitse järgi erinevate pükste ja jakkidega ning loo reisideks mugav ja stiilne riietus. Spordidressid on väga paindlik ja mitmekülgne riideese, nii et saad neid kombineerida meelepäraselt erinevate olukordade ja väljasõitudega. Vali oma reisimiseks dressipluus ning naudi reisi ajal mugavust ja stiilset välimust!

       Spordidresside värvikombinatsioonid

       Spordidressid on ideaalne valik neile, kes soovivad ühendada mugavuse ja stiilse välimuse. Spordidressid on saadaval erinevates värvides ning nende värvikombinatsioonid on nende välimuse loomisel väga olulised. See muudab dressid väga mitmekülgseks ning võimaldab neid kombineerida erinevate riiete ja olukordadega. Ühevärvilised dressid sobivad ideaalselt neile, kes soovivad lihtsat ja ajatut välimust. Tavalise dressiülikonna võid valida näiteks musta, valge või halli värvi ning kombineerida seda erinevate pükste ja jakkidega vastavalt oma maitsele. Ühevärvilised dressid on väga paindlik ja mitmekülgne valik, nii et saate neid kombineerida erinevate olukordade ja riietega, nagu soovite. Värvikombinatsiooniga võrkkomplektid sobivad suurepäraselt neile, kes soovivad oma riietusele veidi värvi ja lõbusust lisada. Võid kombineerida näiteks sinist ja oranži dressi või valida mitme erineva värviga dressi. Värvikombinatsiooniga võrkkomplektid pakuvad võimalust luua värvilist ja rõõmsat välimust ning neid saab kombineerida erinevate pükste ja jakkidega. Prinditud võrkrõivad sobivad suurepäraselt neile, kes soovivad näidata oma stiili. Võid valida lõbusate trükiste või tekstidega dressi ning kombineerida seda erinevate pükste ja jakkidega vastavalt oma maitsele. Printtiverkka komplektid pakuvad võimalust luua lõbus ja teistsugune välimus ning neid saab kombineerida erinevate olukordade ja rõivastega vastavalt oma soovile.

       Mustrid toovad veidi rõõmu

       Väikesed detailid toovad riietesse põnevust. Üksikasjad võivad igava välimusega rõiva lihtsalt stiilsemaks muuta. Näiteks on meie ühes dressikomplektis must lukuga kapuuts ja mustad dressipüksid, millele on stiilse välimuse jaoks lisatud kollaseid detaile. Jerone'i dressides on hea kombinatsioon erinevatest värvidest ja lisatud detailidest. Jeronel on ka maastikumustriga dressipluusid, millel on dressipükstes kaks esitaskut. Dressipluus sobib suurepäraselt enne treeningut soojenduseks ja pärast soojendust on seda lihtne seljast võtta. Enamikul dressidel on lukuga taskud, kas kapuutsil või pükstel. Telefoni ja võtmeid on lihtne kaasas kanda, ilma et need maha kukuks. Paljudel dressidel on püstkrae, mis on jaheda ilmaga väga praktiline. Libeda pinnaga materjal on omane dressirõivastele, mis sobib suurepäraselt enne treeningut soojenduseks või enne mänge kõrvalt.