Kodumaine veebipood. Tarneaeg 1 päev.

Ettevõte

Takeaway pood avatud E-R 11.00-16.00 . Väljaspool lahtiolekuaegu kokkuleppel!

Võtke meiega ühendust siin
Tel. +358408280202 (E-R 11.00-16.00, kuupäev/ppm)

Meiega ühenduse võtmisel soovitame kasutada eelkõige kasutatava lehe paremas alanurgas olevat kontaktsüsteemi. Selle kaudu esitatud päringutele vastame reeglina päeva jooksul, kui just internetis ei ole, kuid kiireloomulistel juhtudel saab alati ühendust võtta ka telefoni teel!KOOSTÖÖ JERONEGA?


Teeme hea meelega koostööd mõjutajatega.

Turundus, mudeliuuringud ja koostöö: klienditeenindus (ät) jerone.fi

Tehnilised kontaktid: tugi (ät) jerone.com


Ettevõte


Jerone on 100% Soome rõivatööstuse pereettevõte, mis asutati aastal 2010. Alustuseks müüsime oma valikus vaid kümmekond erinevat rõivamudelit, kuid nõudluse kasvades oleme saanud oma valikut veelgi laiendada. ! Püüame oma valikut uuendada, uuenedes pidevalt moega. Oleme huvitatud uutest kaubamärkidest ja kaubamärkidest, nii et kui jääd meie valikust millestki ilma, siis saada meile tagasisidet! Enamiku meie müüdavate kaubamärkide jaoks on meil ka maaletooja.

Meie äriidee on pakkuda võimalikult laia valikut nii trendikaid rõivaid kui ka jalanõusid ja aksessuaare meestele. Lisame oma lehtedele igapäevaselt uudiseid, millest teavitame ka oma Facebooki lehtedel ja Instagramis. Täname kõiki, kes meie fännibaasiga liitusid!


KUST jerONE ALUSTAS?


Samas oli kuni 2010. aastani masendavalt raske kuskilt Soomest stiilseid ja omanäolisi meesteriideid leida. Isegi end trendikateks rõivapoodideks nimetavad poed müüsid meestele vaid üksikuid tooteid - sedagi kallimalt ja poe tagumises nurgas. Tundus, et rõivatööstuses on mehi kliendigrupina alahinnatud. Jerone'i teeninduse ja riiete jaoks oli selge turunišš.

Valdkonna kogemusena usume ka, et teame, mida klient oma e-poest ostlemisel nõuab, et olla rahul. Kiired tarned, operatiivne klienditeenindus ja toimiv tagastusprotsess on meile väga olulised ka siinpool letti.

Jerone on aga alles kasvufaasis ja tegevust arendatakse pidevalt. Oleme hästi alustanud ja siit teekond jätkub tänu Jerone suurepärastele klientidele!